درست آمبولانس کودکان بیماری راحتی

درست: آمبولانس کودکان بیماری راحتی آموزش دبی آمبولانس بیماران زن

گت بلاگز اخبار اجتماعی سند ، استخدام‌شدگان با بعضی مسئولان نسب فامیلی دارند ، استخدام سه روزه مدیران در شهرداری!

سازمان بازنشستگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته اخیر اقدام به استخدام ۵ نیروی تازه در سطح مدیرکل کرده هست. این افراد که همگی نسبت فامیلی نزدیک با مدی

سند ، استخدام‌شدگان با بعضی مسئولان نسب فامیلی دارند ، استخدام سه روزه مدیران در شهرداری!

استخدام سه روزه مدیران در شهرداری! / استخدام شدگان با بعضی مسئولان نسب فامیلی دارند / سند

عبارات مهم : ایران

سازمان بازنشستگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته اخیر اقدام به استخدام ۵ نیروی تازه در سطح مدیرکل کرده هست. این افراد که همگی نسبت فامیلی نزدیک با مدیرانِ سطوح بالای کشور دارند، قبل از حضور شهردار تازه جذب این شرکت شده است اند.

براساس سندی که به دست ایلنا رسیده هست، شرکت بازنشستگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در چند روز گذشته، نامه ای با عنوان عقد قرارداد پرسنل به دبیرخانه شهرداری ارسال کرده که در آن استخدام ۵ مدیر تازه آنهم قبل از حضور شهردار تازه را تصویب کرده است.

آن گونه که از محتوای نامه برمی آید، تاریخ درخواست و ثبت نامه، ۱۹ اردیبهشت و تاریخ دریافت آن نیز همان روز بوده هست. جالب تر آنکه تاریخ موافقت و شروع به کار مدیران تازه تنها ۳ روز بعد بوده هست. یعنی فرآیند استخدام مدیران شهرداری در دوره سرپرستی حسینی مکارم، با رتبه های ۱۷ و ۱۸ فقط سه روز طول کشیده است.

سند ، استخدام‌شدگان با بعضی مسئولان نسب فامیلی دارند ، استخدام سه روزه مدیران در شهرداری!

این اتفاق درحالی افتاده است که ابراهیم شیخ (مدیر منابع انسانی شهرداری تهران) در گفت گویی کوتاه راجع به استخدام های شهرداری اعلام کرده بود که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استخدامی تازه ندارد ولی شرکت بازنشستگی که البته زیرمجموعه منابع انسانی محسوب می شود، پیش از حضور شهردار تازه با حضور نیروهای تازه به عنوان مدیر موافقت کرده است.

بر پایه قوانین شهرداری، نیروهای پرسنلی زمانی بیش از ۱۵ سال را باید در شهرداری بگذرانند تا بتوانند به رتبه ۱۷ یا ۱۸ برسند، این درحالی ست که قرارداد استخدامی نیروهای تازه از همان شروع با رتبه ۱۷ بسته شده است است.

سازمان بازنشستگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته اخیر اقدام به استخدام ۵ نیروی تازه در سطح مدیرکل کرده هست. این افراد که همگی نسبت فامیلی نزدیک با مدی

شهربانو امانی (عضو شورای شهر تهران) هم در تصویر العمل به انتشار این اسامی با تاکید بر اینکه باید صحت و سقم این اسامی تایید شود، هرگونه استخدام خارج از اصول را منتفی دانسته و گفت: شعار محوری شورای پنجم براق سازی است و این به معنای شفافیت در همه امور هست. همه امور مالی، قراردادها و استخدام ها باید براق و روشن باشد و مردم باید بدانند شهرداری در چه شرایطی هست. شهرداری بیش از نیاز خود نیرو دارد و با انباشت نیرو مواجه است و میزان نیرو در این شرکت در حد استاندارد نیست.

امانی ادامه داد: از شروع کار شورای پنجم، بحث بر سر این بود که میزانِ نیروی انسانی بسیار زیاد است و وابستگان بعضی افراد وارد شهرداری شده است اند. این عنوان یکی از چالش های جدی شورای شهر و شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. قرار نیست تعدیل نیرو در شهرداری اتفاق بیفتد ولی یک عده “یواشکی” با رابطه بازی، افرادی را استخدام کنند، آن هم افرادی که هیچ فرایند و سلسله مراتبی را طی نکرده اند. این اقدام چه در دولت چه در شهرداری بسیار ناپسند هست. شورا و جامعه به هیچ وجه این اتفاقات را نمی پسندند، به وسیله هر کسی هم باشد، فرقی نمی کند.

عضو کمیسیون حمل و نقل ترافیک با بیان اینکه اگر قرار است در شهرداری تعدیلی هم صورت گیرد باید در شرایط مساوی، عادلانه و طبق ضابطه باشد، افزود: شورا باید از میزان نیروهای ورودی به شهرداری گزارشی تهیه کند و این کمیسیون تخصصی باید این موارد را لحاظ کند. مواردی این چنین نهایت سوءاستفاده از مرحله ی گذار است و معاونت منابع انسانی باید ورود پیدا کرده و به شهرداری گزارش دهد.

سند ، استخدام‌شدگان با بعضی مسئولان نسب فامیلی دارند ، استخدام سه روزه مدیران در شهرداری!

معاونت منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا، هرگونه اظهارنظر در این رابطه را منوط به بررسی زیاد دانست.

واژه های کلیدی: ایران | منابع | استخدام | شهرداری | استخدامی | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz